ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
Главная  ≈  Оборудование  ≈  SmartClass Triple Play Services (TPS)

SmartClass Triple Play Services (TPS)

Тестер SmartClass Triple Play Services

 

Тестер Triple Play SmartClass (TPS) – идеальное решение для специалистов занимающихся запуском, поиском неисправностей и обслуживанием услуг Triple-Play. Тестер предоставляет информацию о состоянии кабеля, тестирует сигнал и производительность ADSL , а также соединение с Интернетом на стороне заказчика с использованием встроенного WEB браузера с возможностью проверки скорости соединения путем передачи файла. Анализ VoIP и IP Video позволяет детально оценить качество сервиса QoS и качество ощущений пользователя QoE. SmartClass TPS предназначен в том числе для линейных работников плохо знакомых с технологией Triple-Play.

Возможности:


- все в одном инструменте для тестирования широкополосных сервисов включая диагностику кабеля, телефонных линий, ADSL1/2/2+, IP Data,VoIP и IP Video,
- тестирование сервисов Triple-Play с анализом QoS/QoE Pass/Fail,
- расширенный анализ IP Video, включая много- потоковое HDTV,
- эмуляция VoIP телефона SIP, H.323 и контролем звонков G.711 и G.722,
- встроенный Web браузер,
- простая диагностика кабеля CableCheck,
- настраиваемый интерфейс пользователя для оптимизации методов и процедур измерений,
- встроенный USB Host 2.0 интерфейс.

Применение:


- тестирование качества IP Video в эмуляции STB,
- тестирование в режиме мониторинга и «через» для потоков Вещания и VoD, включая VMOS и MDI-MLR,
- проверка качества пакетов VoIP с использованием MOS и R-Factor,
- тесты IP (обмен данных с помощью WEB браузера) и пропускной способности и вычисление Задержки с использованием FTP или HTTP,
- диагностика медных линий под пригодность использования для сервисов Triple-Play,
- телефонный номеронабиратель,
- тестирование сервисов Triple-Play через ADSL2+ или Ethernet 10/100 интерфейсы.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.