ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
Главная  ≈  Оборудование  ≈  WDM оборудование   ≈  EDFA, многоканальний оптический усилитель (LightAmp)

EDFA, многоканальний оптический усилитель (LightAmp)

WaveReady ™  LightAmp DWDM

WaveReady ™  LightAmp DWDM оптический усилитель представляет собой конфигурируемое, многоканальное устройство, что обеспечивает простое и экономичное оптическое усиление в C-диапазоне.

LightAmp имеет переключатели на передней панели, что позволяют персоналу на местах установить и настроить его в считанные секунды ( настройка мощности, встроенный или предварительный усилитель). Модуль работает по умолчанию в режиме постоянного усиления , но может быть настроен на постоянный режим мощности. Его простота в использовании и производительность делают LightAmp идеальным решением для DWDM оптических сетей.

На передней панели группа светодиодов (СИД) указывают на статус модуля, в то время как электроника обеспечивает сигнализацию и контроль за функциональностью.

Используя модуль WaveReady COM200 есть возможность удаленного управления и конфигурирования через TL1, SNMP, или с помощью WaveReady Node  Manager. Локальное и удаленное управления выполняется через RS-232 или Ethernet порт на модуле WaveReady COM200 .


Совместим с  WaveReady 3500 или 3100 шельфами.

Основные характеристики

 • 10 G/OC-192;
 • Простая в установке;
 • Мониторинг оптических входов и выходов;
 •  Легко настраивается как бустер или пред / встроенный усилитель;
 • Постоянное усиление или постоянный режимы мощности; 
 • Работа с  -48 вольт напряжением;
 • Низкое энергопотребление и шум; 

Соответствие 

 • NEBS Level 3;
 • FDA Class 1M laser device;
 • FCC Class A device;
 • UL 60950 Third Edition.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.