ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование

 

Главная  ≈  Оборудование  ≈  WDM оборудование   ≈  Защитный переключатель BrightSwitch™ 1x2

Защитный переключатель BrightSwitch™ 1x2

 

Модуль защиты линии и оборудования серии BrightSwitch 1×2

 

Модуль WaveReady ™ 2000 серии BrightSwitch 1×2 обеспечивает низкие потери при переключениии, защищая таким образом линию от обрывов волокна или аварий оборудования. Осуществляет защиту линии  для асинхронного режима  передачи (ATM), протокола  IP и DWDM систем.

BrightSwitch  не зависит от направления, формы и длины волны, что делает его универсальным решением для всех видов оборудования передачи. Со стороны передачи, в 50:50 сплиттере оптический сигнал делится для передачи по первичному и вторичному пути. На приемной стороне, BrightSwitch мониторит мощность оптического излучения на первичноми и вторичном пути, а затем сравнивает эти уровни с пороговым значением. Когда сигнал на первичном пути падает ниже порогового уровня, BrightSwitch сигнализирует данное происшествие  и автоматически переключает трафик на вторичный путь. Переход происходит менее чем за 25 мс.

BrightSwitch 1 × 2 модуль включает в себя конфигурационные и диагностические возможности, которые доступны через Transaction Language 1 (TL1) и меню интерфейса. Светоизлучающие диоды показывают активное в данный момент состояния первичного и вторичного канали и уровни мощности на них. уровни мощности  устанавливаются вручную.

Основные характеристики:

  • До 25 мс автоматическое переключение;
  • Нет зависимости от скорости передачи и формата;
  • Мониторинг  активных и резервных линий; 
  • Простая установка;
  • Низкие вносимые потери.

Соответствие: 

  • NEBS уровня 3;
  • UL 60950 Третье издание.

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.