ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
Главная  ≈  Оборудование  ≈  WDM оборудование   ≈   WaveReady Node Manager cистема управления

WaveReady Node Manager cистема управления

Программа управления узлами WaveReady

WaveReady имеет легкое и недорогое управление. Благодаря многим модулям WaveReady при организации оптического сигнала автоматически устанавливается канал управления между узлами. Уменьшите эксплуатационные издержки за счет использования только тех функций управления, которые подходят для конкретного приложения, и обновляйте, при необходимости, новыми версиями несовпадающего программного обеспечения.

Поддерживаемый WaveReady 3100 и 3500F, инновационный встроенный канал управления компании JDSU отменяет необходимость в дополнительном оптическом кабеле управления, при этом программное обеспечение управления узлами WaveReady осуществляет управление сетевыми элементами WaveReady. Программа управления узлами полностью использует преимущества данной экономичной передовой инновации в управлении узлами; в графическом интерфейсе пользователя (GUI) на уровне узла, при доступе ко всем функциям предоставления услуг и устранения неисправностей, а также в стандартных интерфейсах управления.

Основные характеристики 

 • Информация об ошибках на картах и шасси;
 • Информация о составе оборудования;
 • Конфигурирование оборудования;
 • Мониторинг системы;
 • Устранение неисправностей и техническое обслуживание;
 • Журнал событий;
 • Обновление программного обеспечения;
 • Встроеный контролирующий канал для удаленного управления;
 • Локальное и дистанционное управление;
 • Менеджмент данных, видео и оптических транспортных услуг  на одной платформе;
 • Интуитивно понятный графический интерфейс пользователя.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.