ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
Главная  ≈  Оборудование

Трансивер, 1 GbE, SFF PTHВторое поколение компактных оптических Ethernet трансиверов (SFF) JDSU разработано для широкого спектра применений, в которых требуется высокая плотность портов и производительность при низком энергопотреблении.

Эти компактные устройства специально разработаны для Gigabit Ethernet приложений. Для коммуникационных систем, на основе Ethernet соединений – от серверов, маршрутизаторов, хабов и свичей - в сетевую инфраструктуру хранения данных. Трансиверы так же интегрируются в сетевые интерфейсные карты и выполняют функцию передачи данных для Internet и e-mail сервисов.

Компактные оптические трансиверы Ethernet (SFF) доступны с лазером вертикальной кавитации (VCSEL) коротковолнового диапазона (Vertical Cavity Surface Emitting Laser).

Все продукты данной линии соответствуют интернациональным стандартам безопасности Class 1 laser safety.

Ключевые характеристики

  • Компактный корпус
  • VCSEL коротковолновый лазер
  • LC коннектор характеризуется малым уровнем оптических потерь
  • Низкий уровень битовых ошибок (< 10-12)

Приложения

  • Ethernet
  • IEEE 802.3z 1000 base-SX stand

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.