ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Измерительные приборы

 
Измерительные приборы для ВОЛС и медных линий связи
Тестирование SDH/PDH сетей связи
Тестирование сетей абонентского доступа и телефонных сетей
Измерительное оборудование для сетей синхронизации
Тестирование сетей мобильной связи
Измерительное оборудование для сетей кабельного TV
Измерительные приборы для C/DWDM систем
Измерительное оборудование для VoIP, IPTV и видео сетей связи
Системы калибровки, поверки, аттестации оптических устройств, элементов и комплектующих оптических сетей
Главная  ≈  Измерительные приборы  ≈  Измерительные приборы для ВОЛС и медных линий связи  ≈  Анализаторы SONET / SDH , PDH  ≈  Анализатор сети SDH 2,5G (STM-16) OTN 2,7G

Анализатор сети SDH 2,5G (STM-16) OTN 2,7G

Возможности:

  • анализ и генерация потоков SDH на уровне STM-16,
  • поддержка электрических и оптических интерфейсов,
  • анализ передачи пакетных данных через SDH (Packet-over-SDH - PoS). Данная функция обеспечивает генерацию и анализ не только сигналов ПСП, помещаемых в SDH сигнал в виде пользовательской нагрузки, но также и пакетов данных HDCL/PPP/IP с последующим анализом (скорость передачи фреймов, количество потерянных фреймов, задержка передачи, полоса передачи HDLC, использование HDCL и т.д.),
  • полный анализ сигналов SDH/SONET,
  • модули, имеющие в заказном номере префикс «-B» поддерживают модули для измерения Джиттера/Вандера,
  • генерация и анализ сигналов OTU-1 (2.5/2.7G) и OTU-2 (10/10.7G). Обеспечивается конфигурация большого количества параметров, генерация и анализ ошибок, сигналов предупреждений, а также анализ работы механизма обнаружения и исправления ошибок (Forward Error Correction - FEC).

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.